Mistrzostwa sekcji pływackiej UKS 1 Solex Lębork

Utworzono: 22-05-2023

W dniu 20.05.2023 na pływalni miejskiej RAFA w Lęborku, odbyły się zawody pływackie z okazji 20-lecia powstania sekcji pływackiej SOLEX Lębork. W zawodach uczestniczyło 170 młodych pływaków, w tym uczniowie naszej szkoły:

Medale zdobyli:

Złote :Buszman Jan-klasa IID, Szymikowska Klaudia -klasa sportowa IVC, Płotka Julia- klasa VA

Srebrne : Aleksander Stępniak-klasa IB, Sierant Tola- klasa sportowa IVC

Brązowe: Klaja Augustyn- klasa IIIA, Skrok Szymon- klasa sportowa IVC, Rychlak Maksymilian VIA

Pozostali zawodnicy: Stencel Anna, Dobrzańska Adrianna,Komadowska Hanna, Kwapińska Julia, Szczepański Dominik, Lubocki Nikodem, Płóciennik Maja, Placek Agata, Figlerowicz Amelia, Naczk Lena, Stępniak Adrianna, Olszewski Jakub, Kozłowski Dominik, Abraham Maciej, Grzenkowicz Gabriel, Lebioda Dymitr, Łudziński Jan, Kowalski Kamil, Szewczyk Aleksander.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali upominki ufundowane przez sponsora sekcji pływackiej MEYN POLSKA.

Mistrzostwa sekcji pływackiej UKS 1 Solex Lębork grafika