Mistrzowie Województwa Pomorskiego w Minisiatkówce!

Utworzono: 26-04-2023

Zawodnicy Glinka Academy SPS Lębork  i jednocześnie uczniowie klasy 5c-  Michał Dawidowski, Szymon Zimnowoda, Maciej Winiarski zostali  Mistrzami Województwa Pomorskiego w Minisiatkówce w kat.  "trójki" .

W  sobotę, w czwartym turnieju ligowym w Gdańsku  chłopcy wygrali wszystkie swoje spotkania w 1 lidze i przed ostatnim turniejem w Malborku zapewnili sobie I miejsce i awans do finału ogólnopolskiego rozgrywek Kinder joy of Moving w Gliwicach, który odbędzie się w lipcu .

Bardzo dobrze spisał się także zespół GA SPS Lębork 2 ( Dawid Burghardt, Oskar Jankowski, Tomasz Beta, Jan Fiedoruk ). Chłopcy wywalczyli bardzo wysokie II miejsce w 1 lidze i wciąż liczą się w grze o drugie miejsce, premiowane awansem do finału ogólnopolskiego .

Zespół GA SPS Lębork III ( Jakub Lisakowski , Aleksander Mielewczyk . Oskar Myszkowski )  wywalczyli VI miejsce w 1 lidze, a zespół GA SPS Lębork IV ( Adam Kwaśniak, Bartosz Kramer, Maksymilian Kozłowski, Michał Muśkiewicz) VII miejsce w 1 lidze.