Młodzi siatkarze i ich sukcesy

Utworzono: 18-01-2022

GA SPS Lębork ( chłopcy z klasy IV c  ) wygrywa kolejny Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Małgorzaty Glinki w Szczecinku. Ze względu na nieobecność kilku zawodników zagraliśmy w trochę innych składach . Pierwszy raz ze sobą zagrali Michał Dawidowski i Maciej Winiarski (GA SPS 1 Lębork) i to z jakim skutkiem !!! Chłopcy wygrali w dwudniowej rywalizacji wszystkie swoje spotkania i zasłużenie zdobyli złote medale , a tytuł MVP turnieju przypadł Michałowi. Pierwszy raz grali ze sobą Tomasz Beta i Oskar Jankowski ( GA SPS Lębork 4) . Chłopcy otarli się o finał 1-6 , ostateczne ukończyli zawody na wysokim, 8 miejscu . Pozostałe miejsca naszych dwójek :

GA SPS Lębork 3 ( Jan Fiedoruk, Jakub Lisakowski i Adam Kwaśniak) - 14 miejsce

GA SPS Lębork 2 ( Maks Kozłowski, Michał Muśkiewicz, Hubert Mydlach ) - 18 miejsce.