Utworzono: 07-10-2023

6 października br. rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny pod hasłem: „Moje Małe i Duże Mikropodróże".  Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu, a jego celem utrwalenie na fotografii subtelnego piękna krajobrazu, ludzi, przyrody, architektury, różnych form wypoczynku, w których uczestnicy konkursu brali udział, podziwiali, zwiedzali w czasie wakacyjnych wojaży. Jeżeli, ze względu na panujące warunki, dalekie podróże okazały się niemożliwe, podróże mogły mieć wymiar mikro – przedstawiając  najbliższe otoczenie z ciekawej, nietuzinkowej perspektywy.

Komisja kierując się regulaminem konkursu  oceniła 219 prac nadesłanych przez 85 uczestników. Prace ocenione zostały w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii  13-15 lat laureatką konkursu została uczennica naszej szkoły – Maja Tutakowska z klasy VIIa, zajmując w konkursie II miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

"Moje Małe i Duże Mikropodróże” – rozstrzygnięcie konkursu dla dzieci i młodzieży grafika