Mole książkowe na wieczornym spotkaniu w bibliotece

Utworzono: 05-12-2016

Kubek gorącej herbaty, ciepły kocyk, wygodny fotel. Cóż więcej potrzeba miłośnikowi książek?

W miniony piątek - 2 grudnia - grupa gimnazjalistek wraz z opiekunami p. I. Tutakowską i W. Rutkiewicz spędziła wieczór w bibliotece szkolnej. Długie, zimowe wieczory sprzyjają takim spotkaniom. Były „pogaduchy” na temat ulubionych książek, quiz wiedzowy sprawdzający, znajomość różnych utworów - i tych związanych z dzieciństwem oraz współczesnych.

Jednak główną atrakcją piątkowego wieczoru było spotkanie z Paulą Bartosiak – autorką powieści „Say it” oraz absolwentką naszego gimnazjum. Dostarczyło ono naszym uczennicom wielu niezapomnianych wrażeń i skłoniło do przemyśleń. Wiemy już, że powieść doczekała się kontynuacji i będziemy oczekiwać pojawienia się jej w księgarni. Bardzo dziękujemy Pauli za przyjęcie naszego zaproszenia.

Mamy nadzieję, że nie będzie to jedyny i ostatni wieczór w naszej bibliotece i będziemy mieć jeszcze niejedną okazję do propagowania czytelnictwa w naszej szkole.

Mole książkowe na wieczornym spotkaniu w bibliotece grafika