Muzyczny sukces naszych gimnazjalistów

Utworzono: 21-12-2015

Tradycyjnie w grudniu  Młodzieżowym Domu Kultury w Słupsku odbywa się  Wojewódzki Konkurs Kolęd i Utworów Świątecznych „Narodzenia Czas”. W tegorocznej - VII edycji - nasz zespół muzyczny -  WITAMINA M - zdobył   I   MIEJSCE.

Nagrodę zespół wyśpiewał w następującym składzie:

Marta Jabłonowska

Paulina Mielewczyk

Kornelia Płóciennik

Emilia Stocka

Błażej Grandicki

Na gitarze akompaniował wokalistom Jakub Pszonak. Warto podkreślić, że nasz zespół jako jedyny miał „żywy” podkład instrumentalny.

W tym samym konkursie nagrodę w postaci wyróżnienia zdobył także duet – Klaudia Juchniewicz (wokal) i Jan Cyman (piano). I znowu warto dodać, że ich występ odbywał się w całości na żywo.

Za przygotowanie uczniów do konkursu odpowiedzialny był nauczyciel Andrzej Łakocki.

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz opiekunowi!

Muzyczny sukces naszych gimnazjalistów grafika