Nadleśnictwo Lębork w naszym projekcie

Utworzono: 19-11-2022

Dnia 16 listopada br. uczniowie klasy 4a uczestniczyli w spotkaniu z panem Michałem Lenartem- podleśniczym z Nadleśnictwa Lębork w ramach projektu Otwarta firma. Uczniowie dowiedzieli się między innymi o tym, jakie wykształcenie wymagane jest na stanowisku leśniczego oraz jakie są obowiązki pracownika nadleśnictwa. Podczas zajęć uczniowie posługiwali się taśmą mierniczą oraz średnicomierzem. Okazało się, ze w pracy leśnika ważna jest nie tylko posiadana wiedza, ale także kondycja fizyczna, ponieważ dużo czasu spędza się w terenie. Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ma w tej pracy ogromne znaczenie. Miłym akcentem na zakończenie spotkania było otrzymanie przez uczniów słodkiego upominku oraz worków z logo Nadleśnictwa Lębork.

Dziękujemy naszym gościom za zaangażowanie i udział w  projekcje.

Nadleśnictwo Lębork w naszym projekcie grafika