Nagroda w konkursie plastycznym

Utworzono: 25-04-2023

24 kwietnia 2023r. w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się podsumowanie VIII Powiatowego Konkursu Plastycznego z okazji Dnia Ziemi pt. „Wiosenne porządki w przyrodzie". Na konkurs wpłynęło łącznie 139 prac z 13 szkół i placówek Powiatu Lęborskiego. Jury przyznało łącznie 20 nagród i 5 wyróżnień.

Nagrody i dyplomy laureatom konkursu oraz podziękowania dla nauczycieli wręczyli obecni na podsumowaniu: Witold Namyślak - Burmistrz Miasta Lęborka i Edmund Głombiewski - Wicestarosta Powiatu Lęborskiego oraz Teresa Szczepańska - Dyrektor MDK w Lęborku. Laureatem konkursu została Kornelia Dawidowska z klasy IId, która otrzymała nagrodę.

Naszą szkołę reprezentowali również:

Hanna Komadowska, IIb

Szymon Rakucki, IIc

Kornelia Kwiatkowska, IIc

Alicja Kaiser, IIc

Natalia Trąbińska, IIc

Opiekunem uczniów jest p. Dorota Przychoda-Bonemberg.

Młodzi artyści otrzymali dyplomy uznania oraz szkicowniki do dalszej działalności twórczej. Ich prace możemy oglądać na holu głównym MDK.

Nagrody dla laureatów ufundował Urząd Miasta Lębork. Gratulujemy!!

Nagroda w konkursie plastycznym grafika