Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej w lęborskim Ratuszu

Utworzono: 14-10-2016

Piękną oprawę miała uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej w lęborskim Ratuszu, która odbyła się 13 października. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również nasi uczniowie, którzy zostali uhonorowani nagrodami za sukcesy w minionym roku szkolnym. Każda z kategorii wymaga laurów na najwyższym poziomie, a sukcesy uczniów dotyczą głównie konkursów wojewódzkich i ogólnopolskich. I tak:

a) w kategorii nauka wyróżnieni zostali: Maciej Grajewski (IIIc), Karolina Klassa (absolwent gimnazjum), Hubert Piwar (absolwent gimnazjum). Nagrodę Główną w tej kategorii zdobył Michał Łukaszewicz (absolwent gimnazjum). Otrzymał także nagrodę przyznawaną przez Związek Nauczycielstwa Polskiego dla najlepszego gimnazjalisty.

b) w kategorii kultura i sztuka komisja przyznała wyróżnienie uczennicy Julii Pioch (IIIc), a nagrodę główną Marcie Zanewycz (IIIb).

c) w ostatniej kategorii - sport nagrodę główną zdobyła nasza absolwentka  Mistrzyni Europy Weronika Hallman.

Wśród nagrodzonych znalazło się także wielu naszych absolwentów z minionych lat. Cieszy nas, że dalej rozwijają swoje pasje i  zainteresowania.

Nagrodę odebrali także nauczyciele historii: p. Anna Zdończyk- Knura i p. Marzena Kurzydło.

Oprawę muzyczną uroczystości zapewnił p. Andrzej Łakocki. W jego zespole wystąpili: Błażej Grandicki, Grzegorz Stolc, Kinga Kuczwalska, Aleksander Rowell, Peter Rowell i gościnnie absolwent gimnazjum - Piotr Sadkowski.

Zdjęcia z uroczystości oraz pełną relację znajdziecie na stronie:

Dziękujemy UM za udostępnienie zdjęć.

Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej w lęborskim Ratuszu grafika