Nasi uczniowie nagrodzeni w wojewódzkim konkursie: „My English Lapbook”

Utworzono: 14-06-2022

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Miastku rozstrzygnięty został  I Wojewódzki konkurs artystyczno-językowy na najpiękniejszy lapbook w języku angielskim „My English Lapbook”. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych województwa pomorskiego. Jego celem była popularyzacja języka angielskiego, motywowanie do jego nauki, tworzenie ciekawych i pomysłowych prac oraz umożliwienie uczniom wykazania się wiedzą szkolną i pozaszkolną.  Konkurs polegał na wykonaniu książeczki tematycznej w formie lapbooka zawierającej informacje na jedno wybrane  przez ucznia  zagadnienie: dom, człowiek, żywienie, szkoła, praca, przyroda, sport.

Biorąc pod uwagę zawartość lapbooka, poprawność językową, kreatywność i estetykę wykonania, jak również zaangażowanie i pomysłowe ujęcia - komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Znalazła się wśród nich dwójka naszych uczniów: Maja Tutakowska z klasy Va, która zajęła III miejsce oraz Borys Bartosiak z klasy IVa, który otrzymał wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom oraz nauczycielowi języka angielskiego – panu Michałowi  Kościółek!

Nasi uczniowie nagrodzeni w wojewódzkim konkursie: „My English Lapbook” grafika