Niesamowity survival 5c

Utworzono: 07-06-2023

W dniach 5 -6 czerwca klasa 5c wybrała się do Załakowa na szkołę przetrwania organizowaną przez firmę Sensei Centrum Przygody w Gdańsku. Przygodę rozpoczęliśmy parkiem linowym, który dla wszystkich był nie lada wyzwaniem. Pomimo trudności, niełatwych przeszkód wszyscy pokonali swoje lęki. Następnie odbyło się szkolenie z musztry, która wykonywana była na czas pobytu. Po obiedzie uczestnicy odpowiednio wyposażeni , wyruszyli do "nawiedzonego" lasu. Intensywnie spędzony czas na budowaniu namiotu, rozpalaniu ogniska oraz przygotowaniu podpłomyków (bułek z mąki i wody), uczniowie uznali za bardzo atrakcyjny. Po powrocie nadszedł czas kolacji i atrakcji. Nie zabrakło chwili  relaksu przy tanecznej muzyce, grze w kręgle i bilard, na które  zasłużyli wszyscy. O 22:30 odbyło się nocne wyjście do lasu. Pełni emocji i wrażeń po godzinnej nocnej wyprawie, wrócili do hotelu. Kolejny dzień rozpoczęty musztrą i śniadankiem był również bardzo ciekawy. Nieco zmęczeni ,ale chętni do działań uczestnicy biwaku oczekiwali nowych zadań.  Na początek uczniowie wzięli udział w warsztatach  na temat  posługiwania się bronią, tj. wiatrówką i paintballem. Każdy miał  możliwość sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich. Ostatnia część programu to walka na mieczyki oraz nauka strzelania z łuku. Podczas podsumowania klasa 5c zaliczyła  Szkołę Przetrwania i zasłużyła na złoty medal.

Serdecznie podziękowania dla  p. Barbary  Mielewczyk za pomoc w opiece nad dziećmi oraz rodziców,  którzy zapewnili transport.

Niesamowity survival 5c grafika