Od pasjonata do Laureata

Utworzono: 13-04-2016

Tak można podsumować ciężką pracę Michała Łukaszewicza  (III C) i Macieja Grajewskiego (II C), którzy w dniu 12 kwietnia wzięli udział w uroczystej gali podsumowującej zmagania konkursowe w Wojewódzkich Konkursach organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Oboje zdobyli tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Historycznym. Wiedza, zacięcie do pilnej i systematycznej pracy to cechy, które otwierają drogę do sukcesu. Tytuł Laureata daje uczniowi zwolnienie z odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego. Z tego przywileju Michał skorzysta już w przyszłym tygodniu, a Maciej za rok. Chętnie w swoje progi przyjmują uczniów z tytułem również szkoły ponadgimnazjalne.

Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie Wasz opiekun p. Anna Zdończyk- Knura, która swoją pracowitością zmobilizowała Was do zdobywania coraz to nowych tajników wiedzy historycznej.  Jej również należy się nasze uznanie.

W imieniu całej naszej społeczności szkolnej gratulujemy Wam raz jeszcze osiągniętego sukcesu,  mamy nadzieję, że na tym nie poprzestaniecie i nadal będziecie pracowali zdobywając kolejne tytuły. Powodzenia!

Od pasjonata do Laureata grafika