Organizujemy nabór do Drużynki Pożarniczej.

Utworzono: 09-10-2015

W czwartek 8 października gościliśmy w szkole p. Jarosława Łabackiego, który na co dzień pracuje w Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku.  Ze względu na bliskie sąsiedztwo naszej szkoły z remizą strażacką OSP zaproponowała, by również młodzież z naszej szkoły włączyła się w jej ochotnicze działania. Zajęcia odbywają się w środy o godzinie 17.00 w remizie OSP.

To dobra alternatywa dla młodzieży, która w ten sposób może nabyć wiedzę związaną z codzienną służbą. Pan  Łabacki zachęcał młodzież z klasy II S do uczestnictwa w zajęciach. Podał przykłady z codziennej,  niełatwej pracy, odwołał się do znajomości przez uczniów zasad udzielania pierwszej pomocy i podał ciekawostki z codziennego zastosowania swoich umiejętności.

Wszystkich zainteresowanych ciekawym spędzaniem środowego popołudnia zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach.

Organizujemy nabór do Drużynki Pożarniczej. grafika