Ortograficzny sukces naszych siódmoklasistek

Utworzono: 10-05-2024

9 maja w Szkole Podstawowej w Gościcinie odbył się finał VI Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla klas VII. Jego celem było zachęcenie do zdobywania wiedzy na temat polskiej ortografii, wspieranie uczniów w rozwijaniu i poszerzaniu własnych kompetencji.  Konkurs został objęty honorowym patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty, Wójta Gminy Wejherowo i Nadmorskiej Grupy Medialnej. Składał się z trzech etapów i miał formę dyktanda. Organizatorzy konkursu wyłonili 17 uczniów, którzy wzięli udział w finale.

Miło nam zakomunikować, że dwie uczennice z klasy 7a – Ewelina Mac (III miejsce) i Maja Tutakowska (V miejsce) wywalczyły tytuł laureata zaś uczennica klasy 7b – Paulina Klasa tytuł finalisty.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ortograficzny sukces naszych siódmoklasistek grafika