Pierwsze sukcesy uczniów klas siódmych w konkursach przedmiotowych!

Utworzono: 30-10-2017

W roku szkolnym 2017/2018 Pomorski Kurator Oświaty organizuje  dla uczniów szkół podstawowych trzy konkursy przedmiotowe z następujących dziedzin edukacyjnych:

1) język polski

2) matematyka

3) język angielski.

Dnia 25 października odbył się I etap-szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Do udziału zgłosiło się 23 uczniów. Do etapu rejonowego zakwalifikował się Batłomiej Klinkosz z klasy VII a ,uzyskując 71% punktów.

Dzień później ,  26 października nauczyciele języka angielskiego przeprowadzili szkolny konkurs z języka angielskiego. Swoją wiedzę sprawdzało 11 uczestników . Do kolejnego etapu zakwalifikowali się: Zofia Woss z kl.VII d (83% wykonania testu) oraz Aleksandra Soszyńska z kl. VII e (77%).

27 października  młodzi humaniści mogli spróbować  swoich sił w konkursie języka polskiego. W następnym etapie będzie nas reprezentować uczennica klasy VII d - Zofia Woss.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i trzymamy kciuki na kolejnym etapie!

Pierwsze  sukcesy uczniów klas  siódmych w konkursach przedmiotowych! grafika