Pierwszoklasiści nagrodzeni w konkursie

Utworzono: 24-04-2018

23 kwietnia br. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lęborku odbyło się podsumowanie V Powiatowego Konkursu Plastycznego z okazji Światowego Dnia Ziemi pt. „Działaj kulturalnie-myśl globalnie-segreguj lokalnie”.

Na konkurs wpłynęło 91 prac z 13 szkół i placówek Powiatu Lęborskiego. Nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Lęborka i Starostwo Powiatowe w Lęborku wręczyła prezes Stowarzyszenia „TAK” – pani Halina Krzewniak oraz wiceburmistrz pan Marian Kurzydło. Podczas spotkania wystąpił również Zespól Taneczny „Luzik”.

W kategorii wiekowej: szkoła podstawowa: klasy I-III znalazła się trójka naszych uczniów. Nagrody otrzymali:

Oliwier Jaskólski z klasy Ib

Maja Tutakowska z klasy Ia

Tymoteusz Jelonek z klasy Ib

Prace wykonane zostały pod kierunkiem pani Doroty Przychoda-Bonemberg podczas zajęć plastycznych w świetlicy szkolnej. Serdecznie gratulujemy uczniom oraz opiekunowi!

Pierwszoklasiści nagrodzeni w konkursie grafika