Plan Pracy SU na miesiąc listopad

Utworzono: 08-11-2016

PLAN  PRACY  SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

NA  MIESIĄC LISTOPAD 2016r.

Akcja „WITAMINKA'”(17 listopada)– akcja punktowana, każdy zespół klasowy przynosi w dniach od 14 do 16 listopada umyte owoce lub warzywa (jabłka/marchewki); dodatkowo 2 punkty będzie można uzyskać za dostarczenie sokowirówki na 16 /17 listopada. Owoce , warzywa  – prosimy przynosić umyte, w torbach z zaznaczeniem klasy od której pochodzą i dostarczanie ich do gabinetów nr  26 i 19 (M.Mordosewicz/M.Ziarkowski).

Akcja jednodniowa „Skrzynka życzeń” (17 listopada) – dnia 17 listopada zostanie uruchomiona na jeden dzień „Skrzynka życzeń” - uczniowie będą tam mogli wrzucić swoje życzenia/ marzenia dotyczące tego, co  można lub ewentualnie dałoby się zrobić/ zmienić w szkole. Odpowiedzialna p.K.Waśko.

Akcja „Przerwa z muzyką” – w dniu 17 listopada – przez dwie długie przerwy na korytarzach szkoły – rozbrzmiewać będzie muzyka – odpowiedzialny p.Ziarkowski.

„Pomóżmy zwierzakom w schronisku” akcja punktowana – od 14 do 25 listopada – prosimy o przynoszenie do szkoły starych koców, poduszek i karmy dla zwierząt – po zakończeniu zbiórki dary przekazane zostaną schronisku dla zwierząt w Małoszycach. Rzeczy i karmę można przynosić po zaznaczeniu od jakiego zespołu klasowego pochodzi do gabinetów 26 i 19 (M.Mordosewicz/M.Ziarkowski)

Dyskoteka andrzejkowa – 25 listopada – koszt dyskoteki 5 zł / miejsce „Różana”– pozostałe szczegóły wkrótce.

Ostania „Belgijka” w tym roku kalendarzowym25 listopada – piątek – na dwóch długich przerwach na sali gimnastycznej – pod opieką p.K.Waśko.

Plan Pracy SU na miesiąc listopad grafika