„PoczytajMy” po raz drugi

Utworzono: 30-09-2016

W obecnym roku szkolnym przystąpiliśmy do kolejnej edycji programu organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pod hasłem „PoczytajMy”. Kontynuujemy naszą przygodę z głośnym czytaniem najmłodszym, pamiętając, że czytanie to niezwykle skuteczny sposób wspierania wszechstronnego rozwoju dzieci.

W miniony piątek, 30 września odwiedziliśmy grupę „Pszczółek” i „Myszek” z Przedszkola nr 1 . Tematem przewodnim czytelniczego spotkania był „Dzień Chłopaka”.  Uczennice kasy IIb zaprezentowały więc bajeczki i wierszyki, których bohaterami byli właśnie chłopcy.

Spotkania czytelnicze będą się odbywać w Przedszkolu nr 1 i 2 oraz w naszej szkolnej bibliotece. (Uczestniczymy również w ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”).

Mamy nadzieję, że nasze spotkania z książką dostarczą zarówno dzieciom, jak i czytającym im gimnazjalistom wielu miłych wrażeń. Spotkania organizowane będą pod kierunkiem pań: I. Tutakowskiej, W. Rutkiewicz oraz A. Dudojć.

„PoczytajMy” po raz drugi grafika