Podziękowanie od Rady Rodziców

Utworzono: 24-06-2021

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć."

Z okazji zakończenia roku szkolnego Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom oraz Pracownikom administracyjnym szkoły, w imieniu własnym oraz wszystkich rodziców, składam serdeczne podziękowania za całoroczny trud włożony w edukację i wychowanie naszych dzieci w tym trudnym czasie zdalnego nauczania. Wszystkim Pracownikom szkoły dziękuję za poświęcenie oraz dydaktyczny i wychowawczy wysiłek włożony w przekazywanie wiedzy, kształtowanie postawy i osobowości młodego pokolenia.

Wszystkim Państwu życzymy zasłużonego wypoczynku, samych słonecznych dni, zdrowia i bezpiecznego powrotu z wakacji.

Składam również podziękowania Uczniom za systematyczną naukę, rozwijanie pasji i talentów, życząc jednocześnie satysfakcji z osiągniętych rezultatów. Dziękujemy, że wykazaliście się dużą samodzielnością i uczyliście się pilnie, co zaowocuje w przyszłości. Drodzy Uczniowie życzymy Wam spokojnych, słonecznych i beztroskich wakacji.

W imieniu rodziców

Przewodnicząca Rady Rodziców