Utworzono: 12-06-2022

6 czerwca br. wręczone zostały nagrody laureatom VII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Polska – moje miejsce, mój kraj”. W Sali BHP dawnej Stoczni Gdańskiej  została zorganizowana wystawa prac. Patronem Konkursu było Kuratorium Oświaty w Gdańsku oraz Zarząd Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność”. Wśród laureatów i osób wyróżnionych w konkursie znaleźli się uczniowie z różnych szkół województwa pomorskiego. W kategorii przedszkoli i I etapu edukacyjnego (klas I-III SP) jury nagrodziła pracę naszej uczennicy Natalii Trąbińskiej z klasy Ic,  przyznając jej II miejsce.

Oprócz dyplomów uczestnicy konkursu otrzymali stypendia ufundowane przez pomorskiego kuratora oświaty i Region Gdański NSZZ „S” Pomorska Fundacja Edukacji i Pracy, Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych oraz organizacje związkowe m.in. oświatowej NSZZ „S”, Gdańskiej Stoczni „Remontowa”, Polpharmy Starogard Gd., ZMPG i GPEC.

Serdecznie gratulujemy uczennicy oraz opiekunowi  pani Dorocie Przychoda-Bonemberg !

„Polska – moje miejsce, mój kraj” – stypendium w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym grafika