Projekt eTwinning Klasy 7d

Utworzono: 06-11-2021

Uczniowie klasy 7d rozpoczęli na lekcjach języka niemieckiego międzynarodowy projekt  na platformie eTwinning, pt: „Postkarten auf Deutsch”- „Pocztówki po niemiecku”. Przez cały rok szkolny będziemy współpracowali z uczniami z Estonii, Gruzji, Chorwacji, Ukrainy, Słowenii i Rumunii. Nasz projekt  będzie polegał na pisaniu pocztówek w języku niemieckim z różnych okazji. Pierwsze pocztówki z pozdrowieniami z Lęborka  uczniowie klasy 7d wysłali do swoich koleżanek i kolegów  z Chorwacji. Nasze pocztówki otrzymają: Mateo, Leo, Stjepan, Ivan, Rona, Ivana, Kali, Patricija, Ema, Klara, Antonio, Marija, Bela, Paulina- uczniowie ze szkoły  Osnovna škola Ive Andrića z Zagrzebia.

Katarzyna Wróblewska-Kurzydło

Czym jest eTwinning?