Przebrany-Niepytany!

Utworzono: 09-06-2017

8 czerwca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Hobby.  Tego dnia uczniowie mogli przebrać się za swoje hobby i cały dzień pozostać w swoim stroju.

Kto był przebrany, ten nie był pytany! W szkole pojawiły się tancerki, zwolennicy jazdy konnej , wędkowania, przybyli miłośnicy militariów, a także wielbiciele najróżniejszej muzyki. Konkurencję na najliczniej przebraną klasę wygrała klasa I E. Natomiast swoim przebraniem jury zachwycił uczeń klasy III B – Bartosz Grzelak, który otrzymał talon do realizacji w wybranym przez siebie sklepie.

Autorem akcji jest działająca w szkole grupa wychowawczo-profilaktyczna, która z tej okazji również się przebrała i przygotowała ciekawy pokaz mody ekologicznej na czerwonym dywanie. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszej akcji bardzo dziękujemy.

Przebrany-Niepytany! grafika