Przypominamy!

Utworzono: 30-05-2016

Ucznia obowiązuje, zgodnie ze Statutem Szkoły, schludny wygląd: noszenie odpowiedniego stroju na co dzień: ( ubiór dowolny, skromny: należy unikać bluzek na ramiączkach, krótkich szortów, minispódniczek, dekoltów, obowiązuje obuwie zmienne, nie dopuszcza się ekstrawaganckich fryzur, farbowania włosów, malowania paznokci, makijażu oraz noszenia licznej biżuterii; dopuszcza się noszenie kolczyków tylko w uszach, niewystających poza płatek ucha).

Szkoła to nie plaża!

Przypominamy! grafika