"Mam prawo do ..." - rozstrzygnięcie konkursu

Utworzono: 20-04-2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować o wynikach Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem: "Mam prawo do.." organizowanego przez Stowarzyszenie FPUNKT, Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych oraz Szkołę Podstawową nr 1. Celem konkursu było uwrażliwienie młodzieży na ważne problemy społeczne, ograniczenie przejawów dyskryminacji i przemocy w szkole, upowszechnienie wiedzy na temat praw człowieka.

Komisja konkursowa postanowiła przyznać trzy pierwsze miejsca.

Katarzyna Czaplewska Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku
Wiktoria Żywno Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku
Wiktoria Naczk Szkoła Podstawowa nr 1 w Lęborku

Prace wykonane zostały na zajęciach koła plastycznego pod kierunkiem p. D. Przychoda-Bonemberg. Gratulujemy zwycięzcom oraz opiekunowi!

Zapraszamy w dniu 25 kwietnia 2018r. na Festiwal Teatralny, który rozpocznie się o godzinie 10:00 w Lęborskim Centrum Kultury Fregata. Podczas Festiwalu odbędzie się wręczenie nagród.

"Mam prawo do " - rozstrzygnięcie konkursu grafika