Radości czas w każdą środę

Utworzono: 20-05-2016

Wolontariusze – Nikola, Klaudia i Michał (uczniowie klasy IIb) od początku roku szkolnego, w każdą środę spędzają czas z dziećmi z lęborskiego Przedszkola nr 10. Zawsze są mile i radośnie witani przez dzieci, które w towarzystwie gimnazjalistów spędzają 2 godziny.

Nasi uczniowie oprócz pomocy udzielanej przedszkolakom podczas codziennych czynności – mycia rąk, ubierania się, spożywania podwieczorków – przede wszystkim bawią się i umilają czas dzieciakom. Wspólnie tworzą drzewka szczęścia składające się z rysunków rączek dzieci czy składają origami. Czytają książki, opowiadają zabawne historie i bawią się w przeróżne gry i zabawy.

Zarówno przedszkolaki jak i gimnazjaliści lubią razem spędzać czas, zwłaszcza, że jest to czas radości.

Radości czas w każdą środę grafika