Recepta na szczęście

Utworzono: 31-05-2022

„Aby być szczęśliwym, trzeba spełniać marzenia…” – to hasło tegorocznej edycji XVI Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego, w którym wzięło udział ponad 100 uczestników z naszego województwa. Zadaniem uczniów było napisanie dwóch wierszy i wykonanie pracy plastycznej. Jury zaznacza, ze wszystkie nadesłane prace świadczą o głębokim humanizmie, wrażliwości  młodych artystów.

Na liście laureatów znalazło się nazwisko naszego ucznia z klasy 8a – Adama Malinowskiego.

Bardzo się cieszymy z jego osiągnięcia. Przy okazji warto podkreślić, że  Adam nie po raz pierwszy sławi imię naszej szkoły, sięgając po najwyższe tytuły w wielu konkursach. Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i spełniania marzeń, które niewątpliwie są drogą do szczęścia!

Recepta na szczęście grafika