Rekord Guinessa w Ergo Arenie

Utworzono: 21-10-2015

Dnia 21.10. klasa Is pod opieką wychowawczyni oraz nauczyciela wychowania fizycznego  p. Jacka Dziekanowskiego  uczestniczyła  w udanej  próbie bicia Rekordu Guinessa w liczbie osób jednocześnie trenujących piłkę ręczną.  Podczas Artur Siódmiak Camp w hali Ergo Arena w Gdańsku blisko 800 osób wykonywało przez 30 minut te same ćwiczenia treningowe w tym samym czasie. Poprzedni rekord ustanowiło raptem 250 osób.

Przez całą imprezę przewinęło się blisko trzy tysiące dzieci. Pozostałe brały udział w zajęciach w trzech panelach. Każdy mógł poznać piłkę ręczną   w towarzystwie takich sportowców jak m.in. Otylia Jędrzejczak, Adam Korol, Szymon Kołecki, Mateusz Mika czy Sławek Peszko. Wszyscy oni byli  do dyspozycji dzieciaków.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć  w tym wspaniałym sportowym przedsięwzięciu, które stanowiło również doskonałą promocję  EURO 2016.

Rekord Guinessa w Ergo Arenie grafika