Rewelacyjny koncert zespołów: ,,100 %” i ,,Enej” w hali Gdynia Arena

Utworzono: 12-12-2015

W ramach propagowania życia bez nałogów oraz profilaktyki uzależnień, uczniowie klasy IId wraz  z wychowawczynią p. Aleksandrą Dudojć, uczestniczyli  w imprezie z cyklu „Niećpa”, która odbyła się w hali Gdynia Arena.

Wjazd był możliwy dzięki dofinansowaniu ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

W koncercie udział wzięła młodzież i pedagodzy pomorskich szkół. W akcję włączyli się również funkcjonariusze Komendy Policji w Gdyni, którzy odwoływali się do rozsądku nastolatków, mówiąc o zagrożeniach, jakie stanowią narkotyki, alkohol i dopalacze.

Koncert zwieńczyły występy dwóch zespołów. Zanim na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – zespół ,,Enej”, publiczność rozgrzewała rockowa grupa „100%”. Solista zaprosił młodzież przed scenę, aby wspólnie śpiewać i tańczyć w rytmie ich muzyki.

Na zakończenie imprezy pojawiła się energetyczna grupa ,,Enej”, która wykonała kilka swoich utworów. Koncert wraz z bisami zakończył się około godziny 22.00 i był to czas spędzony idealnie. Każdy utwór podrywał do tańca i nie sposób było oderwać wzroku od przesympatycznych muzyków. Uczniowie IId  długo nie zapomną tego koncertu i serdecznie  dziękują organizatorom wyjazdu.

Rewelacyjny koncert zespołów: ,,100 %” i ,,Enej” w hali Gdynia Arena grafika