Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

Utworzono: 05-09-2023

Po długich wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.  4 września 2023r. dyrektor szkoły  pani Grażyna Ruszkowska powitała przybyłych uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz pracowników szkoły. Szczególne słowa skierowała do pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają  naukę w naszej szkole. Wszystkim uczniom życzyła wytrwałości w realizacji celów, sukcesów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się do sal lekcyjnych na pierwsze powakacyjne spotkanie z wychowawcami. Mamy nadzieję, że wypoczynek pozwolił zgromadzić wszystkim nowe pokłady energii do nauki oraz pracy. Życzymy zatem powodzenia, sukcesów oraz radości z odkrywania świata!

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny! grafika