Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

Utworzono: 04-09-2016

Wakacje minęły…

1 września  uczniowie naszej szkoły spotkali się na uroczystym apelu inaugurującym  rok szkolny 2016/17.   O godzinie 9.00 na boisku szkolnym zebrali się uczniowie klas II i III oraz grono pedagogiczne. Wszystkich oficjalnie powitała pani dyrektor Grażyna Ruszkowska, która w swoim przemówieniu wskazała główne zadania i cele, które będziemy realizować w bieżącym roku szkolnym.  Życzyła także wytrwałości i determinacji, aby wszyscy z pasją i zaangażowaniem podeszli do wytyczonych im zadań.

Szczególnie emocjonującym momentem było przywitanie uczniów klas I, dla których apel rozpoczął się o godzinie 10.00. W tym roku szkolnym w mury naszego gimnazjum zostali przyjęci uczniowie aż sześciu klas pod kątem różnych zainteresowań,  np. językowych, artystycznych, przedsiębiorczych czy sportowych. To tych najmłodszych  szczególnie serdecznie powitała pani dyrektor, zapewniając jednocześnie, że znaleźli się w gronie najlepszych.

W czasie apelu nie zabrakło również  akcentu historycznego. Uczniowie minutą ciszy uczcili 77. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Po  oficjalnej uroczystości wszystkie klasy pod opieką wychowawców  pozowały do grupowych zdjęć, po czym udały się na spotkania w swoich gabinetach.

Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym życzymy  wielu sukcesów dydaktycznych , realizacji swoich pasji  i  godnego reprezentowania naszego gimnazjum.

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny grafika