Rozstrzygnięcie konkursu „Każdy budować może…”

Utworzono: 12-11-2016

Miło nam zakomunikować, że konkurs zorganizowany przez Powiatowe centrum Edukacyjne w Lęborku doczekał się rozstrzygnięcia. Został on skierowany do uczniów gimnazjów a jego  celem  było zainteresowanie młodzieży branżą budowlaną oraz możliwością kształcenia w PCE - ZSP w Lęborku min. w zawodzie technik budownictwa.

W kategorii: „Prezentacja o tematyce budowlanej” trzecie miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Wiktoria Potoczna z klasy Ia.

Organizatorzy nagrodzili upominkami również pozostałych uczestników konkursu. Wśród nich znaleźli się:

1.    Wiktoria Smentoch Ia

2.    Bartosz Kabała Ia

3.    Eliza Gostkowska Ia

4.    Magdalena Nawrot Ia

5.    Monika Malottki Id

6.    Mateusz Kąkol Ic

7.    Kacper Dabrowa Ic

Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się 8.11.br. podczas „Dni otwartych” w siedzibie Centrum Kształcenia Praktycznego. Z uwagi na to, że nasi uczniowie nie mogli tego dnia uczestniczyć w podsumowaniu, wręczenie nagród odbyło się w naszej szkole podczas apelu z okazji święta Odzyskania Niepodległości.

Rozstrzygnięcie konkursu „Każdy budować może…” grafika