Siatkarze z IVc powalczą o Mistrzostwo Polski!

Utworzono: 16-05-2022

W sobotę ,14 maja , w hali miejskiej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Lęborku odbył się finał wojewódzki rozgrywek mini siatkówki chłopców o Puchar Kinder Joy of Moving. Stawką turnieju był drugi bilet na Wielki Finał Ogólnopolski , który odbędzie się w 1-3.07.2022 w Arena Gliwice .  Pierwszy bilet do finału ogólnopolskiego zdobyli wcześniej Michał Dawidowski i Szymon Zimnowoda, wygrywając rozgrywki ligowe . W finale uczestniczyło 6 najlepszych "dwójek" w woj. pomorskim. Dawid Burghardt, Oskar Jankowski, Maciej Winiarski spisali się doskonale . Chłopcy wygrali wszystkie swoje spotkania, nie tracąc nawet seta i pewnie wywalczyli awans .

Końcowa klasyfikacja:

Dwójki:

1.      Glinka Academy SPS Lębork I ( Szymon Zimnowoda/Michał Dawidowski)

2.      Glinka Academy SPS Lębork II ( Dawid Burghardt/Oskar Jankowski/Maciej Winiarski)

3.      Akademia Siatkówki Pliński/Wika

4.      UKS Set Starogard Gdański II

5.      UKS Wilki Chwaszczyno I

6.      UKS Set Starogard III

7.      Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk I

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Siatkarze z IVc powalczą o Mistrzostwo Polski! grafika