Sportowe emocje w Ergo Arenie

Utworzono: 01-10-2017

Wielkie emocje towarzyszyły grupie naszych uczniów, którzy dnia 30.09.2017r. pod opieką pań: Beaty Ugodowskiej i Wiesławy Rutkiewicz mogli kibicować drużynom koszykarskim w Ergo Arenie w Gdańsku.

Grupa koszykarek z naszej szkoły, m.in. z klasy IIIs , VII b oraz VII e mogła podziwiać mistrzowską grę pomiędzy drużynami TREFL Sopot  a STELMET Zielona Góra. Ogromne emocje, moc wrażeń oraz sportowa rywalizacja - pod tymi hasłami odbył się mecz obu drużyn. Większa część publiczności kibicowała, oczywiście ,drużynie TREFLA, która świetnie radziła sobie prawie przez cały mecz , jednak ostateczny wynik zadecydował o zwycięstwie  koszykarzy z Zielonej Góry.

Dla naszych dziewcząt była to okazja do podejrzenia gry mistrzów, nauczenia się kilku sztuczek koszykarskich , a także możliwość zrobienia sobie  zdjęć z gwiazdami koszykówki.

Sportowe emocje w Ergo Arenie grafika