Sportowe Laury Powiatu Lęborskiego

Utworzono: 04-04-2022

Michał Dawidowski i Szymon Zimnowoda z klasy IV c otrzymali wyróżnienie z rąk Starosty Lęborskiego Alicji Zajączkowskiej. W plebiscycie "Sportowe Laury Powiatu Lęborskiego" chłopcy zostali nominowani w kategorii Sportowe odkrycie roku . Nasi uczniowie w 2021 roku osiągali liczne sukcesy w rywalizacji w turniejach mini siatkówki na szczeblu ogólnopolskim .  Jak widać, ich praca i osiągnięcia zostały docenione przez władzę powiatu lęborskiego.

Na tegorocznej gali docenieni zostali także inni uczniowie naszej szkoły. Tytuł Sportowca Młodzika otrzymał uczeń klasy I c Jan Dołębski, który reprezentuje LKS ,,Pogoń" oraz uczeń klasy VIII b Piotr Szczegielniak - reprezentant Klubu Karate Shotokan w Lęborku.

Serdecznie gratulujemy!

Sportowe Laury Powiatu Lęborskiego grafika