Spotkania z książką w programie PoczytajMy

Utworzono: 04-02-2022

W pierwszym półroczu  roku szkolnego 2021/2022 już po raz kolejny uczestniczyliśmy w programie edukacyjnym Centrum Edukacji Obywatelskiej „PoczytajMy”. To program skierowany do klubów czytelniczych, którego zadaniem jest wspieranie czytelnictwa.

Kształtowanie nawyków czytelniczych od najmłodszych lat, jest bardzo ważne, więc warto zadbać o to, by przygoda z czytaniem rozpoczęła się jak najwcześniej. Grupa dziewcząt z klasy 8c, zaangażowana w zajęcia klubu czytelniczego, przygotowywała spotkania z książką w szkolnej bibliotece. W ramach projektu otrzymaliśmy również książki, które zostały wykorzystane podczas spotkań czytelniczych z dziećmi uczęszczającymi do świetlicy szkolnej. Mamy nadzieję, że chwile z literaturą w naszej bibliotece zachęcą naszych najmłodszych uczniów do wypożyczania i czytania książek.

Spotkania z książką w programie PoczytajMy grafika