Spotkanie z Piotrusiem Panem

Utworzono: 01-12-2022

W czwartek,  1 grudnia  klasy II b i II c wraz z wychowawcami pojechały do Teatru Muzycznego w Gdyni na  imponujące widowisko pt. ,,Piotruś Pan" w baśniowej  scenografii, technologii 3D z efektami specjalnymi.

Dzieci obejrzały niezwykły familijny spektakl, zrealizowany w rewolucyjnej dla musicalu technologii 3D. Muzyczna opowieść o chłopcu, który nie chce dorosnąć, to efekt współpracy Janusza Józefowicza (reżyseria), Janusza Stokłosy (muzyka) i Jeremiego Przybory (libretto). Uczniowie wyruszyli w magiczną podróż razem z Wiecznym Chłopcem i Wendy oraz jej braćmi. Byli świadkami  muzycznej uczty, mogli zobaczyć jedyny w swoim rodzaju przelot nocnym niebem, a także bliskie spotkania z Indianami i Piratami! Ich zachowanie przyprawiło dzieci o dreszcze i dostarczyło niesamowitych  emocji, a  gra aktorska wzbudziła zachwyt małych i dużych widzów.

Uczniowie wrócili do domu pełni wrażeń . Spektakl wywarł  na nich ogromne wrażenie, wprowadził w świat baśni oraz ekscytujących wydarzeń. Nasi drugoklasiści długo będą pamiętali  tę wycieczkę.

Spotkanie z Piotrusiem Panem grafika