Utworzono: 29-03-2017

28 marca br. w Zespole Szkół nr 3 odbyła się kolejna edycja konkursu dotyczącego zapobiegania pożarom. Zarząd Oddziału Miejskiego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeczpospolitej Polskiej w Lęborku pod Patronatem Burmistrza Miasta Lębork wzorem lat ubiegłych  zorganizował Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej dla młodzieży od lat 10 do 19 (w trzech grupach wiekowych).

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Oliwia Śliwińska z klasy IIId, Mikołaj Makurat z IIs i Maciej Skrzypalik z klasy IIIc. Po części pisemnej i ustnej gimnazjaliści zajęli pierwsze, drugie i czwarte miejsce oraz otrzymali wartościowe nagrody.

W zawodach pożarniczych na etapie powiatowym szkołę będą reprezentować Oliwia Śliwińska i Mikołaj Makurat.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom oraz opiekunowi – p. J. Odrowąż-Piramowicz i życzymy dalszych sukcesów!

Sukces naszych gimnazjalistów w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom” grafika