Sukces naszych uczniów

Utworzono: 24-10-2017

22 października 2017r. w Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium św. Jakuba Ap. w Lęborku odbyło się podsumowanie konkursu zorganizowanego w ramach XIV Lęborskiego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej. W dniu 11 października 2017 roku komisja dokonała przeglądu i oceny 141 prac plastycznych nadesłanych na Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - idźmy razem z nadzieją" z 9 placówek z powiatu lęborskiego. Ogółem nagrodziła 25 prac oraz wyróżniła 8 prac w czterech kategoriach wiekowych.

Jury nagrodziło z naszej placówki 4 uczniów uczestniczących w zajęciach świetlicowych i 3 uczennice koła plastycznego "Świeżo malowane" prowadzonych przez nauczyciela panią Dorotę Przychoda- Bonemberg.

Serdecznie gratulujemy laureatom:

Mai Tutakowskiej z kl. Ia

Klaudii Ropela z kl. Ia

Wiktorowi Dawidowskiemu z kl. Ib

Tymoteuszowi  Jelonek z kl. Ib

Klaudii Chomik z kl. IIb gimnazjum

Wiktorii Żywno z kl. IIIa gimnazjum

Wiktorii Naczk z kl. IIIa gimnazjum

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszej stronie. Prace plastyczne wyeksponowane są  w Sanktuarium św. Jakuba Ap. w Lęborku.

XIV Lęborski Tydzień Kultury Chrześcijańskiej zorganizowany został pod patronatem Burmistrza Miasta Lęborka, Przewodniczącego Rady Powiatu Lęborskiego oraz Starosty Lęborskiego.

Sukces naszych uczniów grafika