Sukcesy w konkursach informatycznych

Utworzono: 27-02-2017

W etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego pięknie zaprezentowali się uczniowie naszego gimnazjum.  Mikołaj Galant i Jakub Becker (kl. IIIC) zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu. W przygotowaniach do konkursu wspierał uczniów p. Grzegorz Kołodka. Ciesząc się z Waszego sukcesu z nadzieją czekamy na finał.

Dobre wieści nadeszły także z Komitetu Głównego Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów. Olimpiada odbywa się od 2006 roku. Została zorganizowana z inicjatywy Stowarzyszenia Talent przy współudziale Zespołu Koordynatorów Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów. Nasi uczniowie: Mikołaj Galant, Paweł Mejer, Agnieszka Miks i Jakub Becker zakwalifikowali się do II etapu olimpiady, który odbędzie się 18 marca w Gdyni. Swoją fachową wiedzą wspierali uczniów w przygotowaniach p. Grzegorz Kołodka i p. Ignacy Rejmak. Cieszymy się z Waszych sukcesów.