Szkoła Podstawowa nr 1 ponownie w gronie laureatów programu Otwarta Firma

Utworzono: 28-04-2022

12 kwietnia 2022 roku odbyła się wirtualna Gala Otwartej Firmy. Podczas uroczystości prowadzonej przez Aleksandrę Kostkę i Piotra Dzięcielskiego, wręczone zostały symboliczne statuetki oraz dyplomy, w 14. edycji programu „Otwarta firma -aktywnie po przyszłość”,  realizowanego w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Jak co roku programowi towarzyszył Konkurs na Najaktywniejszą Szkołę. Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów zgodnie z Regulaminem Konkursu zamieszczonym na stronie internetowej programu. Nasza szkoła po raz kolejny znalazła się w gronie laureatów (nagrodzonych zostało 30 najaktywniejszych szkół w programie).

Serdecznie dziękujemy przedstawicielom instytucji i przedsiębiorcom, którzy w listopadzie 2021 roku gościli naszych uczniów oraz przeprowadzili zajęcia w naszej szkole. Dzięki tym działaniom młodzież mogła uczestniczyć w ciekawych spotkaniach przygotowujących  do planowania ścieżki edukacyjnej.  Są to:

Urząd Miejski w Lęborku

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Urząd Skarbowy w Lęborku, Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Gdyni

Nadleśnictwo Lębork

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lęborku

Starostwo Powiatowe w Lęborku

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku

Komenda Powiatowa Policji w Lęborku

Szkoła Podstawowa nr 1 ponownie w gronie laureatów programu Otwarta Firma grafika