Szkoła Podstawowa nr 1 ponownie w gronie laureatów

Utworzono: 06-02-2022

Miłe wiadomości nadeszły do nas od Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości, która w dniach 8-14 listopada 2021r. zaprosiła uczniów, nauczycieli oraz przedsiębiorców do udziału w programie „Otwarta firma-aktywnie po przyszłość”,  w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.  Jak co roku programowi towarzyszył Konkurs na Najaktywniejszą Szkołę. Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów zgodnie z Regulaminem Konkursu zamieszczonym na stronie internetowej programu. Nasza szkoła po raz kolejny znalazła się w gronie laureatów (nagrodzonych zostało 30 najaktywniejszych szkół w programie).

Laureaci zostaną uhonorowani pamiątkowymi statuetkami i dyplomami podczas uroczystej gali 12 kwietnia 2022r.

Serdecznie dziękujemy przedsiębiorcom, przedstawicielom instytucji, którzy gościli naszych uczniów oraz przeprowadzili zajęcia w naszej szkole. Dzięki tym działaniom młodzież mogła uczestniczyć w ciekawych spotkaniach przygotowujących ją do planowania ścieżki edukacyjnej.

Szkoła Podstawowa nr 1 ponownie w gronie laureatów grafika