Szkoła Podstawowa nr 1 w gronie dwudziestu Najaktywniejszych Szkół

Utworzono: 14-03-2023

Komisja Konkursowa powołana przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości ogłosiła wyniki Ogólnopolskiego Konkursu na Najaktywniejszą Szkołę w programie Otwarta firma 2022. W ostatniej edycji programu udział wzięło ponad  30 tysięcy uczniów z 159 szkół z całej Polski. Miło nam zakomunikować, że Szkoła Podstawowa nr 1, im. Józefa Wybickiego w Lęborku znalazła się w gronie dwudziestu Najaktywniejszych Szkół!

Otrzymaliśmy statuetkę oraz pamiątkowe dyplomy. Fundacja doceniła fakt, że nasza szkoła pod opieką koordynatora – pani dyrektor Grażyny Ruszkowskiej - stwarza środowisko społeczne, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi, a tym samym otrzymuje honorowy tytuł Najaktywniejszej Szkoły w programie Otwarta firma 2022.

Szkoła Podstawowa nr 1 w gronie dwudziestu Najaktywniejszych Szkół grafika