Szkolny Turniej Wiedzy o Józefie Wybickim

Utworzono: 10-10-2017

W roku szkolnym 2017/18 nauczyciele bloku przedmiotów humanistycznych pragną zachęcić uczniów do poszerzenia wiedzy o patronie szkoły- Józefie Wybickim. Z tego powodu wszystkie klasy biorą udział w szkolnym turnieju, który ma pogłębić znajomość dziejów historii Polski, przybliżyć postać patrona ,ale także zachęcić do rozwoju uzdolnień wśród uczniów. Uczniowie wszystkich klas otrzymali już regulaminy i pierwsze zadania. W każdym miesiącu będzie można popisać się kreatywnością i umiejętnością pracy w zespole, gdyż zadania będą wymagały zaangażowania całych klas.

Finał turnieju odbędzie się w kwietniu ,w dniu Święta Patrona Szkoły. Tego dnia zaprezentujemy efekty pracy całej społeczności szkolnej  i  nagrodzimy najlepsze zespoły. Zachęcamy uczniów do uczestnictwa i zaangażowania.

Szkolny Turniej Wiedzy o Józefie Wybickim grafika