Sztafetowe biegi przełajowe

Utworzono: 05-10-2022

Dnia 03.10. na stadionie miejskim w Lęborku odbyły się zawody sportowe ,w których udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Mistrzostwa Lęborka w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci w tym roku cieszyły się wyjątkowym zainteresowaniem. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców wystartowały wszystkie szkoły podstawowe, w tym reprezentacja SP1 w Lęborku. Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze, zajmując drugie miejsce zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

W skład drużyny dziewcząt weszły: Amelia Bartko Va, Natalia Zakrzewska Vc, Maria Ziółek Vc, Kinga Welzandt IVc, Anna Dybowska Va, Nikola Tulikowska IVc, Lena Naczk IVc, Małgorzata Ponarad Vc, Hanna Jurczyk Va,

Drużyna chłopców: Tomasz Beta Vc, Aleksander Kowalski VIa, Czarek Wetta VIa, Kamil Kowalski VIa, Filip Kwidzyński IVc, Oskar Malinowski IVa, Denys Petrenko Vc, Oskar Jankowski Vc, Jan Fiedoruk Vc.

Brawa dla młodych biegaczy!

Sztafetowe biegi przełajowe grafika