Trzecioklasiści na biwaku

Utworzono: 02-06-2016

W dniach 31 maja - 2 czerwca 2016r. uczniowie klasy IIIa i IIIc wybrali się na biwak do Wiela.  Miejscem noclegu uczniów był znajdujący się tam ośrodek wypoczynkowy ''Efka''. Domki w lesie, smaczne jedzenie, teren do siatkówki, rozmaite okolice oraz bezpośredni dostęp do jeziora spowodowały, że właśnie to miejsce zostało wybrane przez uczestników wycieczki jako idealne do biwaku.

W czasie pobytu w Wielu obie klasy miały mnóstwo planów jak spędzić czas. Uczniowie klasy IIIc uczestniczyli w spływie kajakowym, a następnie sprawdzili swoje umiejętności podczas gry taktycznej ASG. Natomiast gimnazjaliści z IIIa postawili na gry drużynowe, takie jak siatkówka i podchody w lesie oraz na poznawanie pięknych okolic otaczających ośrodek. Wieczór obie klasy spędziły przy ognisku piekąc kiełbaski i rozmawiając do późna.

Trzecioklasiści na biwaku grafika