Turniej piłki siatkowej Erasmus+

Utworzono: 11-02-2016

W dniu 9 lutego 2016r. odbył się w naszej szkole turniej piłki siatkowej w ramach realizacji  projektu Erasmus+. Na turniej zaprosiliśmy drużyny z Gimnazjum  z Cewic oraz z Gimnazjum nr 3  w Lęborku. Podczas rozgrywek naszych siatkarzy dopingowała grupa projektowa Erasmus+. Rywalizację siatkarską zwycięsko zakończyła drużyna z Cewic. Na drugim i trzecim miejscu uplasowały  się drużyny z Gimnazjum nr 1 , a na czwartym miejscu drużyna z Gimnazjum nr 3 z Lęborka.

Turniej to przede wszystkim świetna zabawa, ale też okazja do zaprezentowania naszych działań w projekcie Erasmus+. Korzystając z okazji wręczyliśmy Sekretarzowi Miasta Lęborka, panu Marianowi Kurzyło projektowe  kalendarze Erasmus+ z pracami naszych uczennic : Marty Zanewycz i Klaudii Sławikowskiej z klasy IIb.

Pamiątkowe puchary i dyplomy siatkarzom wręczyli Dyrektor Gimnazjum nr 1 - pani Grażyna Ruszkowska oraz Sekretarz Miasta Lęborka - pan Marian Kurzydło.

Dziękujemy nauczycielowi wychowania fizycznego: p. Mirosławowi  Abraham za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu turnieju.

Dziękujemy za sportową rywalizację i zapraszamy wkrótce na kolejne sportowe rozgrywki  w projekcie Erasmus+.

Koordynator  Erasmus+

Katarzyna Kurzydło