Utworzono: 28-01-2017

Nasz projekt Art + studio - "Upiór na rowerze czyli design w bibliotece” pokonał ok. 600 projektów z całej Polski.

Dostaliśmy się do grona 10 laureatów.

Wygralismy również jedną z trzech nagród Jury:

Złoty Grant  Pani Sylwii Czubkowskiej

"Za „Upiorem na rowerze” przemówiło do mnie połączenie faktycznej, fizycznej i do tego oczywiście zespołowej pracy uczniów - bo remontować bibliotekę planują własnymi siłami - w parze z zainteresowaniem designem. Ten jak wiemy, owszem ,nie zbawia świata, ale za to może być niezwykle przydatny do tego, by pogłębić swoją wiedzę o nim. Od historii sztuki i wzornictwa zaczynając, po umiejętności pracy w nowoczesnych programach projektowych, na świadomości tego jak ważne jest otoczenie w jakim funkcjonujemy. Jednym zdaniem: to całościowy i bardzo dojrzały projekt wart wsparcia i dalszego rozwoju.”

Już wiosną ruszą prace w naszej szkolnej bibliotece :)

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły znaleźli się wśród podwójnych laureatów konkursu Nowej Ery „Projekt z klasą” grafika