Uroczyste podsumowanie Biegów Grand Prix Lęborka

Utworzono: 19-05-2017

18 maja w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Lęborku odbyło się uroczyste podsumowanie Biegów Grand Prix Lęborka. Anna Trelińska z IS i Filip Lewandowski z klasy IA odebrali nagrody za Indywidualne Biegi Przełajowe o Puchar Grand Prix Lęborka za sezon 2016-2017. Uroczyste statuetki i dyplomy wręczyli im: Sekretarz Miasta,  pan  Marian Kurzydło oraz Dyrektor CSiR-u, pan  Marian Borek.

Ania zajęła I miejsce wśród dziewcząt, a Filip uplasował się na II miejscu wśród chłopców w kategorii gimnazjów. W zawodach, przez cały rok szkolny startowali również: Bartosz Kabała (VI miejsce), Alicja Skrzypczyńska (IV miejsce) oraz Wiktoria Naczk ( V miejsce).

Dzięki temu, że nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w klasyfikacji generalnej, Gimnazjum nr 1 zajęło I miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół.

Jesteśmy dumni z naszych sportowców i ich trenerów!