Uroczyste podsumowanie konkursu ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Utworzono: 18-05-2022

W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyło się wojewódzkie podsumowanie konkursu historycznego Losy żołnierza. Uczeń kl. VIII c Bartosz Surowiecki odebrał dziś upragniony dyplom Laureata konkursu z rąk Pomorskiego Kuratora Oświaty. Na gali obecny był również v-ce wojewoda pomorski Mariusz Łuczak. Występy uświetnili soliści i zespoły z gdańskiej szkoły baletowej. Dla ucznia sukces w konkursie wiąże się to z dodatkowymi punktami na świadectwie. Jest też przepustką do szkoły ponadpodstawowej. Dla nauczyciela to ogromna satysfakcja pracy z uczniem bardzo skromnym, ale uparcie dążącym do wyznaczonego celu.

Bartku,  jeszcze raz gratulujemy!

Uroczyste podsumowanie konkursu  ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" grafika