Uwaga! Insta.Ling w nauce słówek pomaga!

Utworzono: 29-01-2017

W pierwszym semestrze klasy językowe  uczestniczyły  w VII Edycji Ogólnopolskiego Programu Insta.Ling dla Szkół, w którym  działa ponad 3000 nauczycieli, a regularnie korzysta 60000 uczniów z całej Polski.

Instaling jest  platformą do nauki słówek języków obcych: (https://instaling.pl/). Nauczyciel języka przydziela słówka, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu, na przerwie, w drodze do szkoły. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia.

Z  programu  można  korzystać z dowolnego urządzenia (komputer, tablet, telefon) w dowolnym czasie i miejscu, a pojedyncza sesja w formie quizu trwa od kilku do kilkunastu minut. Uczeń wykonuje ją każdego dnia.

A co o takiej formie nauki sądzą nasi uczniowie?

Łukasz: „Lepiej zapamiętuję nowe słówka, ale sesje trzeba wykonywać codziennie”

Daria: „Uczy systematyczności, ale potrzebny jest Internet i nauka trwa czasem aż 15 minut”

Sandra: „Uczę się szybciej nowych słówek, ale trzeba pracować systematycznie, nawet w weekendy”

Zuzia: „Uczy nowych słówek i prawidłowej wymowy, ale należy codziennie pamiętać o sesji”

Agnieszka: „Ćwiczy pamięć i dostosowuje się do poziomu ucznia”

Jeżeli chodzi o nauczycieli języków obcych, to są oni zgodni  w swej opinii: Program przynosi efekty, a uczniowie w szybkim czasie poszerzają swoje słownictwo, które efektywnie wykorzystują podczas zajęć.

Uwaga! Insta.Ling pomaga! Zgłosiliśmy już nasz udział do VIII Edycji Programu!

Uwaga!  Insta.Ling w nauce słówek pomaga! grafika